in

YouTube’dan MP3 İndirmek İçin Muhteşem Platform

Reklamsız YouTube MP3 Dönüştürücü

Telefonumuzda, arabamızda veya herhangi bir yerde ücretsiz bir şekilde şarkı dinlemek istiyorsak hemen hemen hepimiz YouTube’a girip müzikleri indirmeye çalışıyoruz. Bunun için platform arıyoruz fakat maalesef istediğimiz gibi çalışan hiçbir site bulamıyoruz… Bu yazımızda sizlere bu açığı gidermek için reklamsız bir şekilde hizmet veren reklamsız YouTube mp3 dönüştürücü isimli bir web sitesini paylaşacağız.

Ücretsiz ve reklamsız YouTube mp3 dönüştür konusunda harika hizmet veren, bir şarkıyı 5 saniyeden kısa bir sürede indirmemize yarayan bir web sitesi. Bu web sitesini kullanmak oldukça basit. Anasayfasında bulunan arama kutusu sayesinde istediğiniz şarkının ismini girip aratabilirsiniz. Size sonuç olarak sanatçı ismini ve şarkı adını çıkartacak. Bunun yanında direkt olarak video linkini de aratabilirsiniz. İlgili şarkının veya videonun bilgilerini sizin erkranınıza getirecek.

İlgini çekebilir:  Kayıp Kedi Nasıl Bulunur? Kayıp Kedi İlanı Ver!

İstediğiniz şarkıyı bulduğunuzda şarkının üzerine tıklatarak mp3 indir butonuna basın. Reklamsız bir şekilde YouTube şarkısı mp3 formatına dönüştürülüp cihazınıza indirilecek. YouTube mp3 dönüştürücü arıyorsanız eğer youtubemp3donusturucu.co isimli web sitesi ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır.

Yazar: Berkay Çatak

Öyle süper bir geliştirici değilim, kendimi anlatmam gerekirse kısaca her şeyi öğrenmek için el atan biri diyebilirim. Bu zamana kadar MeTekno.com adresinde ve Bqloo.com adresinde yazarlık yaptım. Birçok haber girerek kullanıcıların ilgisini en iyi çekecek konulara odaklandım. Hayatım boyunca da bunu devam ettireceğim.

Cyberpanel phpMyAdmin Default Şifresini Öğrenme ve Değiştirme

Mail Spama Düşüyor Sorun Çözümü

VPS – VDS Sunucudan Atılan Mailler Spam Klasörüne Düşüyor Sorun Çözümü