in

YUHYUH ÜzüldümÜzüldüm SinirlendimSinirlendim

Wikipedia’dan Emre Belözoğlu’na Çirkin Saldırı! İsmini Ne Diye Değiştirdiler…

Geçtiğimiz yıllarda Türkiye adına kötü ithamlarda bulunduğu için kapatılan Wikipedia’dan yeni bir atak geldi. Bu sefer futbolcumuz Emre Belözoğlu’nun arama sonuçlarında görünen ismine çirkin bir saldırıda bulundular. Yaklaşık 4 saattir arama sonuçlarında bu görüntü duruyor.

Emre Belözoğlu ve Burak Yılmaz, havalimanı çıkışında yaşananlara tepki gösterirken bir başka skandal Emre Belözoğlu’nun açıklama yaptığı esnada gerçekleşti. İzlandalı bir taraftar, açıklama yaptığı sırada Emre Belözoğlu’na, mikrofon tutar gibi tuvalet fırçası uzattı.

Emre Belözoğlu’na tuvalet fırça uzattığı sanılan ve sosyal medyada tepki gören Magnur Einarsson ise “O kişi ben değilim. Bugün havaalanına gitmedim.” mesajını paylaştı.

İlgini çekebilir:  Saç Dökülmesinin Nedenleri Nelerdir?

Yazar: Berkay Çatak

Öyle süper bir geliştirici değilim, kendimi anlatmam gerekirse kısaca her şeyi öğrenmek için el atan biri diyebilirim. Bu zamana kadar MeTekno.com adresinde ve Bqloo.com adresinde yazarlık yaptım. Birçok haber girerek kullanıcıların ilgisini en iyi çekecek konulara odaklandım. Hayatım boyunca da bunu devam ettireceğim.

Uğur Dündar Twitter’da Neden Herkesi Engelledi?

Gören Duyan’ın Canlı Destek Sistemine Gönderilen En Komik 24 Mesaj