in

HahaHaha SevimliSevimli YUHYUH ÜzüldümÜzüldüm SinirlendimSinirlendim

Türk Telekom Sil Süpür Çıkmıyor Hatasının Kesin Çözümü

Uzun zamandır Türk Telekom kullanıcılarına mobil uygulaması olan “Online İşlemler” uygulaması ile Sil Süpür sayesinde 30 GB internet gibi heyecan verici hediyeler veriyor. Fakat bazı kullanıcılarda Türk Telekom uygulamasında Sil Süpür çıkmıyor. Bu yazımızda Sil Süpür çıkmıyor hatasının çözümünü söyleyeceğiz.

Sil Süpür Nedir?

Sil Süpür hattı Türk Telekom’da olanların yararlanabileceği, sanıyoruz ki Türk Telekom’un Online İşlemler uygulamasının kullanım oranını artırmak için çıkardığı hediye sistemi. Sil Süpür‘de bir çok ödül bulunuyor ve her hafta yenileniyor. Sil Süpür’ü haftanın hangi günü yaparsanız bir sonraki hafta o gün çıkacaktır. Eğer farklı bir zamanda girerseniz Sil Süpür çıkmıyor sorunu ile karşı karşıya gelmeniz muhtemel.

İlgini çekebilir:  Harry Potter Stüdyo Turu - Fiyatlar ve Detaylar

Sil Süpür uygulamsının verdiği bazı hediyeler şu şekilde:

  • 1 Ay Geçerli Muud Premium Üyeliği
  • 1 Hafta Geçerli 30 GB Bedava İnternet
  • 1 Hafta Geçerli 10 GB Bedava İnternet
  • 1 Hafta Geçerli 5 GB Bedava İnternet
  • 1 Gün Geçerli 5 GB Bedava İnternet
  • 1 Gün Geçerli 2 GB Bedava İnternet
  • 1 Ay Geçerli Arayanı Bil Hizmeti
Sil Süpür Neden Çıkmıyor?

Türk Telekom Sil Süpür Bitti mi?

Hayır kampanya hala devam ediyor ve her hafta Türk telekom bedava internet kullanıcılarına birbirinden güzel hediyeler kazandırmaya devam ediyor. Eğer sizde de Sil Süpür çıkmıyorsa aşağıda verdiğimiz adımları bir bir uyguladığınız taktirde sorununuzun çözümüne ulaşabilirsiniz.

Sil Süpür Neden Çıkmıyor?

Sil Süpür neden çıkmıyor hatasını kronik bir hata olarak nitelendirebiliriz çünkü bir çok kullanıcıda aynı sorun ortaya çıkıyor. Türk Telekom’un Sil Süpür neden çıkmıyor sorunu için yaptığı resmi bir açıklama henüz yok. Twitter üzerinden şikayetlerini ile getiren kullanıcılara ise Sil Süpür‘ün web sitesi linki verilmiş durumda.

İlgini çekebilir:  Kayıp Kedi Nasıl Bulunur? Kayıp Kedi İlanı Ver!

Sil Süpür’ü Tekrar Aktif Etme

Online İşlemler uygulamasına girdiğinizde sağ menüde Sil Süpür‘e tıkladığınızda eğer henüz hediye yok şeklinde bir hata mesajı ile karşılaşıyorsanız bir hafta geçtiğine emin olmanız gerekiyor. Yukarıdaki paragrafta belirttiğimiz gibi her hafta sadece Sil Süpür’ü kullandığınız gün yenilenecektir.

Sil Süpür Neden Çıkmıyor?

Sil Süpür hizmetini faturalı ve faturasız hatların hepsi kullanabiliyor.

Türk Telekom’a yeni geçiş yaptıysanız eğer bu sorunun görülmesi muhtemel. Uygulamayı güncellerseniz daha sonra silip tekrar yüklerseniz sorun büyük ihtimal çözülecektir.

Sil Süpür çıkmıyor hatası ile karşılaşıyorsanız eğer; wifi üzerinden giriyorsanız hücreselden, hücreselden giriyorsanız wifi ağı üzerinden giriş yapmayı deneyin.

Yukarıdaki adımları yapmanıza rağmen Sil Süpür çıkmıyor sorunu düzelmiyorsa Türk Telekom yetkilileri ile iletişime geçmeniz gerekmekte. Aksi taktirde Sil Süpür çıkmamaya devam edecektir. Türk Telekom’a ulaşmak için 444 1 444 telefon numarasını aramanız yeterli olacaktır.

Yazar: Berkay Çatak

Öyle süper bir geliştirici değilim, kendimi anlatmam gerekirse kısaca her şeyi öğrenmek için el atan biri diyebilirim. Bu zamana kadar MeTekno.com adresinde ve Bqloo.com adresinde yazarlık yaptım. Birçok haber girerek kullanıcıların ilgisini en iyi çekecek konulara odaklandım. Hayatım boyunca da bunu devam ettireceğim.

İlk Olarak 3310’da Çalışmış! Shazam’ın Muhteşem Hikayesi!

YSK İstanbul İçin Karar Açıkladı mı? SON DURUM