in

Survirvor Finalde Yusufun Annesine Ne Oldu?

Bir sezon boyunca yüzlerce bölüm yapan Survirvor yarışmasının bugün final bölümü yayınlanıyor. Final iki gün sürecek ve bu iki gün boyunca Yunanistan ve Türkiye’den iki adet finalist çıkacak.

Dün Yunanistan için finalist açıklandı. Bugün de Türkiye’nin kazananı açıklanacak. Yusuf veya Seda şampiyon olacak. Fakat programda bir aksilik oldu ve yayın kesildi.

Yusufun Annesine Ne Oldu?

Yusuf’un annesine mikrafon uzatıldı ve görüşü alınmak istendi. Yusuf’un annesi bir kaç cümle kurduktan sonra bir anda sesi kesildi, daha sonra etrafındakiler yardıma koştu. Kamera yukarıdan çekmeye başladı, Yusuf annesinin yanına koştu ve daha sonra yayın kesildi.

Yayın kesildiği için herhangi bir açıklama şimdi yok. Yusuf’un annesine acil şifalar diliyoruz. Umuyoruz ki önemli bir problem yaşanmammıştır.

Güncelleme: 22:51’de yayın geldi. Heyecandan tansiyonu yükseldiği için fenalık geçirmiş ve şu an durumu iyiymiş.

Güncelleme: 22:54 yayından ambulans sesleri geliyor.

Yazar: Berkay Çatak

Öyle süper bir geliştirici değilim, kendimi anlatmam gerekirse kısaca her şeyi öğrenmek için el atan biri diyebilirim. Bu zamana kadar MeTekno.com adresinde ve Bqloo.com adresinde yazarlık yaptım. Birçok haber girerek kullanıcıların ilgisini en iyi çekecek konulara odaklandım. Hayatım boyunca da bunu devam ettireceğim.

asdff

Aleyna Tilki Kendisini Ağır Eleştiren Kızı Çıkışa Çağırdı!

Uzun İnsanların Günlük Hayatta Yaşadığı 10 Komik Durum