in

SevimliSevimli

PUBG Lite Ön Kayıt Olanlara Hediye Veriyor! Ön Kayıt Nasıl Olunur?

PUBG Lite Ön Kayıt Olanlara Hediye Veriyor! Ön Kayıt Nasıl Olunur?

Dünyanın en çok oynanan oyunlarından birisi olan PlayerUnknown’s Battlegrounds kısa ismi ile PUBG bir süredir betada olan PUBG Lite’a erken ön olanlara hediye veriyor.

PUBG Lite Nedir?

PUBG’yi oynamak için biraz üst seviye bir bilgisayara ihtiyacınız var. Herkesin PUBG kaldıracak bilgisayarı olmadığı için PUBG yapımcıları düşük sistemli bilgisayarların da PUBG’yi açabilmesi için PUBG Lite’ın beta sürümünü yayınladılar.

Türkiye’de henüz betaya çıkmamış olmasına rağmen kayıt olduktan sonra indirebilir ve çeşitli VPN servisleri yardımı ile konumunuzu başka ülkedeymiş gibi göstererek PUBG Lite’ın beta sürümünü oynayabilirsiniz.

VPN ile oynandığı için oyunda ping büyük bir sorun haline geliyor. Aynı zamanda sunucu ile eşzamanlı gitmeye çalışırken internet hızınız sıkıntı çıkartabiliyor. Bu da sizin gereksiz yere ölmenize veya düşmanla karşı karşıya gelince sahip olduğunuz ping yüzünden atak yapamamanıza neden oluyor. Ping ms cinsinden ifade ediliyor ve sizin sahip olduğunuz ping ne kadar düşük olursa sunucu ile iletişim o kadar erken gerçekleşiyor.

İlgini çekebilir:  Cappy Canavarı Hakkında Yapılmış En Komik Dedikoduları Derledik!

PUBG Lite Ön Kayıt Olanlara Hediye Veriyor! Ön Kayıt Nasıl Olunur?

PUBG Lite Ne Zaman Çıkıyor?

PUBG Lite resmi olarak Türkiye’ye çıkacağı duyurulmuştu. Yapımcıların açıkladıkları bilgiye göre PUBG’nin resmi web sitesi üzerinden erken kayıt gerçekleştiren kullanıcılara oyun alpha sürümüne geçtiğinde çeşitli hediyeler verilecek. Siz de bu hediyelere sahip olmak için 22 Mayıs tarihine kadar PUBG’ye üye olun.

PUBG Lite Türkiye için serverlarını 23 Mayıs tarihinde aktif hale getirecek . 23 Mayıs’ta VPN programı kullanmadan PUBG Lite’ı ön kayıt olduğunuz hesabınız ile oynayabileceksiniz. Ön kayıt işlemi gerçekleştirmezseniz oyun alpha aşamasına geçtiğinde de kayıt olmanıza imkan sunulacak.

PUBG Lite’a ön kayıt yapmanızın ardından Çita Paraşütü ve M416 Kaplan skinine sahip olacaksınız. 23 Mayıs Perşembe günü kayıt olduğunuz mail adresinize hediyeleriniz gönderilecek. Sahip olduğunuz bu skinler oyun alpha aşamasına geçtiğinde hesabınıza eklenecek ve herhangi bir süresi olmayacak.

İlgini çekebilir:  YouTube'dan MP3 İndirmek İçin Muhteşem Platform

PUBG Lite’a Ön Kayıt Nasıl Olunur?

PUBG Lite’a kayıt olmak için bir kaç kolay adımı gerçekleştirmeniz yeterli olacaktır. Kayıt olma aşamasında herhangi bir VPN programını kullanmanıza gerek olmadan lite.pubg.com adresinden kayıt olabilirsiniz. Aşağıdaki işlemleri uygularsanız kayıt aşamasında hiçbir zorluk çekmeyeceksiniz:

  1. PUBG Lite’a ön kayıt yapmak için lite.pubg.com adresini ziyaret edin.
  2. Sağ üstte bulunan Giriş butonuna tıklatın.
  3. Açılan pop up penceresinde ekranı aşağı kaydırın ve HESABINIZ YOK MU? bölümünde HESABIMI OLUŞTUR butonuna tıklatın.
  4. Karşınıza çıkan formda mail adresi, şifre, doğum tarihi bilgilerinizi doğru bir şekilde girin ve HESABIMI OLUŞTUR butonuna tıklatın.
  5. Girdiğiniz mail adresine gelen doğrulama koduna tıklatın ve hesabınızı aktifleştirin.
İlgini çekebilir:  Cyberpanel phpMyAdmin Default Şifresini Öğrenme ve Değiştirme

Hesabınıza giriş yapmanızın ardından profilinizde Steam hesabınıza bağlanarak satın aldığınız PUBG hesabınız ile bağlantı kurabilirsiniz. PUBG Lite alpha sürümüne geçtiğinde PUBG Lite hesabınızı bağlamanızı da öneririz.

Hediye İçin Etkinliğe Katılmayı Unutmayın!

PUBG Erken Kayıt

PUBG’nin web sitesinden sadece kayıt olmak yetmiyor, aynı zamanda etkinliğe de giriş yaptığınız hesabınız üzerinden katılmalısınız. Bunun için:

  1. lite.pubg.com adresinden hesabınıza giriş yapın / kayıt olun.
  2. Anasayfada slider’da (Manşet) bulunan “Şimdi Ön Kayıt Ol” butonuna tıklatın.
  3. PUBG LITE ÖN KAYIT BAŞLIYOR isimli habere yöneldirileceksiniz. Sayfayı aşağı doğru kaydırdığınızda Katılmak İçin Tıklayın butonuna tıklatın.

Yukarıdaki işlemleri yapmanızın ardından ön kayıt işlemini başarılı ile tamamlamış oluyorsunuz. Alpha sürümüne geçtiğinde hediyenizi doya doya kullanabilirsiniz!

Yazar: Berkay Çatak

Öyle süper bir geliştirici değilim, kendimi anlatmam gerekirse kısaca her şeyi öğrenmek için el atan biri diyebilirim. Bu zamana kadar MeTekno.com adresinde ve Bqloo.com adresinde yazarlık yaptım. Birçok haber girerek kullanıcıların ilgisini en iyi çekecek konulara odaklandım. Hayatım boyunca da bunu devam ettireceğim.

Sahurda Ramazan Davulcusu İle “Karaçalı” Şarkısını Çalan Genç

(İroni) Huawei P30 Pro’nun Mükemmel Zoom Yeteneği!