in

HahaHaha YUHYUH ÜzüldümÜzüldüm

iPhone XI Sızdırıldı! Arkasını Komple Kamera Yapın Hepimiz Rahatlayalım!

iPhone eskiden olduğu gibi yeni telefon çıkardığında radikal değişiklikler yapmıyor. Yeni iPhone modelleri arasında artık neredeyse bir fark göremiyoruz. Yeni sızdırılan iPhone XI modeli ise iPhone X serisi kasasını bize hatırlatıyor.

Yeni iPhone XI modelinde arka tarafta kare bir alanın içerisinde üç adet kamera yerleştirilmiş durumda. Yeni iPhone’da çentikli bir tasarımın yanında eskiden olduğu gibi OLED bir ekran bizi karşılıyor.

Eskiden olan söylentilerde yeni modellerdeki çentiğin önceki modellere göre daha küçük olması bekleniyordu. Ama Apple aynı çentiği iPhone XI’a yerleştirmiş durumda. Yorumlar Apple’ın yayınladı videoya göre yapıldığı için henüz telefon hakkında kesin bir şey söylememiz mümkün değil.

iPhone XI diğer X modelleri ile aynı boyutta olacak. iPhone XI Max modeli ise ise sadece 6,5 inçlik ekran boyutu ile farklılık gösterecek. Diğer özelliklerinin XI ile aynı olması bekleniyor.

İlgini çekebilir:  İlk Olarak 3310'da Çalışmış! Shazam'ın Muhteşem Hikayesi!

iPhone XI’ın arkasında ilk kez karşılaştığımız 3 kameralı tasarım bulunuyor. Arka panelin sol üst köşesine yerleştirilecek üç sensörün sol tarafında bulunan iki tanesi, ana kamera ve telefoto sensörü olacak. Her ikisinin de 12 megapiksel çözünürlüğe sahip olması bekleniyor.

Yazar: Cengiz Han Parlak

Hobi olarak yazarlık yapan bir sağlık meslek lisesi öğrencisi.

Alacakaranlık Oyuncusu Jacob’ın Yeni Hali Eser Yenenler’e Benziyor!

Bir İnsanın Yalan Söylediği Nasıl Anlaşılır?