in

Harry Potter Stüdyo Turu – Fiyatlar ve Detaylar


Londra gezinize anlam katmak istiyor lakin yapabileceğiniz etkinlikler hakkında bilginiz yoksa Müzebiletleri.com sitesi sizlere bir çok etkinlik yapmanıza olanak sağlıyor. Harry Potter Stüdyo turu ile gününüzü daha anlamlı hale getirebilirsiniz. Geniş bir tur olan Harry potter stüdyo turu ilk olarak Harry Potter’ın tarihçesi ile başlıyor ve size film hakkında detaylı bilgiler sunuluyor. Filmde en çok kullanılan 7 mekanı gezebilir ve içerisinde vakit geçirebilirsiniz. Bu tur hakkında detaylı bilgi almak ve fiyat teklifi almak için muzebiletleri.com/bilet/ingiltere/londra/harry-potter-studyo-turu/ adresini ziyaret edebilirsiniz.  Müzebiletleri.com sitesi sizlere tur hakkında detaylı bilgiler  vermekle beraber tur boyunca rehberlikte etmektedir. Aklınıza takılan tüm soruları iletişim kısmından sorabilir ve telefon ile destek alabilirsiniz.

İlgini çekebilir:  Saç Dökülmesinin Nedenleri Nelerdir?

Harry Potter Stüdyosu’nun Bölümleri

Toplamda 7 bölümden oluşan stüdyo turunda en çok ilgi gören bölüm ise Sergi salonudur. Sergi salonunda filmde kullanılan eşyalar ve kıyafetlerin sergisi yapılmaktadır. Ziyaretçiler bu bölümde kendilerini filmin içindeymiş gibi hisseder. Harry Potter Stüdyo turu gezisinde en çok ilgi çeken ikinci kısımsa Potions Classroom (Zehir Sanatları Sınıfı)’dır. Bu sınıfta ise 950’den fazla iksir bulunmaktadır ve hepsi sanki binlerce yıldır orada duruyormuş gibi bir imaj yaratmıştır. Sadece iksirler değil aynı zamanda kemik ve et parçaları da bu Zehir Sanatları Sınıfında yer almaktadır. En çok ilgi gören iki bölümün dışında Büyük salon, Profesör Dumbledore’un Odası, Profesör Umbridge’in Odası, Platform 9¾ ve Diagon Yolu bölümleri yer almaktadır. Bu bölümler hakkında daha fazla bilgi almak için müze biletleri isimli sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

İlgini çekebilir:  Cappy Canavarı Hakkında Yapılmış En Komik Dedikoduları Derledik!

Harry Potter Stüdyosu’na Ulaşım ve Giriş Ücretleri

Stüdyo turuna şahsi aracınız ile gelebilirsiniz yada ulaşım dahil tur paketlerini inceleyerek tur ile beraber ulaşım sağlayabilirsiniz. Eğer toplu taşıma ile gelmek istiyorsanız sırasıyla Londra Euston, Watford Junction durağında inebilirsiniz. İndikten sonra 311 numaralı otobüs ile stüdyoya ulaşabilirsiniz.

Tur fiyatları değişiklik göstermektedir. Bu değişiklik tarih aralıklarına ve ulaşım dahil olup olmadığına bağlıdır. Tur fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. 0-4 yaş arasında ki katılımcılara ücretsiz olduğunu belirtmek isteriz.

Yazar: Berkay Çatak

Öyle süper bir geliştirici değilim, kendimi anlatmam gerekirse kısaca her şeyi öğrenmek için el atan biri diyebilirim. Bu zamana kadar MeTekno.com adresinde ve Bqloo.com adresinde yazarlık yaptım. Birçok haber girerek kullanıcıların ilgisini en iyi çekecek konulara odaklandım. Hayatım boyunca da bunu devam ettireceğim.

Kayseri Boşanma Avukatı

Instagram Çekiliş Yaparak Yükselin