in

HahaHaha YUHYUH

Damat Yanlışlıkla Gelinin Babası İle Evlendi!

Manisa Soma’da belkide Dünya’da ilk kez yaşanan olayda nikah kıydıran çiftin aile cüzdanına gelinin ismi yerine gelinin babasının ismi yazıldı. İsim hatası sonucunda resmi olarak kayınpederi ile evlenen damat, aslında evlenmek istediği kadın ile tekrar nikah dairesine geri döndü.

Denizli’de yaşayan Zekeriya Karataş ve Gülşah Yılmaz geçtiğimiz günlerde evlenmek için Soma Belediyesi Nikah Dairesine gitti. Yapılan törenle çift dünya evine girecekti ancak nikah sonrasında evlerine giden çift aile cüzdanlarına baktıklarında damadın gelinin babası ile nişanlandığı görüldü. Yaşadıklarını anlamayan çift aile içinde durumu tartıştılar. Daha sonra ise durumun düzeltilmesi için tekrar nikah dairesinin yolunu tuttular.

Resmi olarak kayınpederi ile evli görünen Zekeriya Karataş daha önce hiç nikah defteri görmediğini ve kendilerininkini görünce şoka girdiklerini, geç saatte nikah kıydıkları için belediyenin kapanmasından korkup hızla belediye binasına gittiklerini belirtip nikah memurunu son anda merdivende yakaladıklarını söyledi ve bizim için güzel bir anı oldu, espriler yapıldı şeklinde ekledi.

İlgini çekebilir:  30 Saniyede 1.4 Milyon Takipçi Kazandı - Şampiyonlar Ligi Finalinde Sahaya Çıkan Kadın

Yapılan yanlışlığı düzeltmek için tekrar başvuruda bulundular. Bu talebi dikkate alan nikah dairesi ise gerekli düzeltmelerin yapılması ve mağduriyete son verilmesi için çalışmalara başladı.

Çizimlerinde Kendinizi Görebileceğiniz 10 GF

Trap’ten Sıkılanlar İçin Değeri Bilinmeyen 7 Rap Sanatçısı!