in

SevimliSevimli YUHYUH ÜzüldümÜzüldüm SinirlendimSinirlendim

Cappy Canavarı’nın Çekilmiş Fotoğraflarını ve Hakkında Atılmış Tweetleri Derledik!

Yaklaşık iki senedir Twitter ve Facebook gibi sosyal paylaşım sitelerinde çokça dolanan fotoğraf var. Çoğumuz da görmüşüzdür. Fotoğraf ilk çıktığı zaman pek inandırırcı değildi, kimse böyle bir şeyin olabileceğini düşünmezdi. Lakin araştırmamız üzerinde Twitter’da bir çok kişi Cappy meyve suyundan garip şeyler çıktığını iddia ediyor ve fotoğraflarını paylaşıyorlar. Bu garip olayın mağdurlarını sizin için derledik.

Cappy

İlk zamanlarda meyve suyu kutusunun içerisine bu maddeyi insanların kendilerinin eklediğinü düşünüyorduk. Fakat şimdi inceliyoruz ki bu konuda mağdur olan çok kişi var ve insanlar bu maddeyi “Cappy Canavarı” şeklinde isimlendirmiş.

Cappy Canavarı Nedir?

Cappy Canavarı; kutunun içerisinden çıkan maddeye, bu konuda mağduriyet yaşamış ve olaya tanık olmuş kişiler tarafından takılan esprili bir isimdir.

İlgini çekebilir:  Demet Akalın'ın Ağzından Kendine Mesaj Attı, Demet Akalın'ı Kızdırdı!

Twitter’da Bir Kaç Mağdur…

1) Sanırım çıkan en büyük Cappy Canavarı

2) Cappy Canavarı’nın en net görüntüsü

3) Cappy Canavarı gerçek!

4) Anaokulunda çekilmiş bir video

5) Uzun Cappy Canavarı

6) e ama bunda Cappy Canavarı yok

7) ):

8) Slime mı o?

Yazar: Berkay Çatak

Öyle süper bir geliştirici değilim, kendimi anlatmam gerekirse kısaca her şeyi öğrenmek için el atan biri diyebilirim. Bu zamana kadar MeTekno.com adresinde ve Bqloo.com adresinde yazarlık yaptım. Birçok haber girerek kullanıcıların ilgisini en iyi çekecek konulara odaklandım. Hayatım boyunca da bunu devam ettireceğim.

Çocuğunuz ve Bebeğiniz İçin En İyi Kıyafetler Hiphub Store’da Sizlerle!

Aleyna Tilki Kendisini Ağır Eleştiren Kızı Çıkışa Çağırdı!