in

Aleyna Tilki Kendisini Ağır Eleştiren Kızı Çıkışa Çağırdı!

Aleyna Tilki Çıkışa Gel

Aleyna Tilki ülkede en iyi çıkış yapan popçulardan bir tanesi. Şarkılarının dışında yaptığı haraket ve davranışlarla, söylediği sözlerle de gündeme gelmeyi başarıyor. Gün geçmiyor ki Aleyna Tilki’nin yaptığı bir şey bizi hayrete düşürmesin…

Aleyna Tilki’nin hayranlarını Twitter üzerinden ağır eleştiren bir kişiye aynı şekilde karşılık verdi. Aleyna Tilki’nin fanları ile ne kadar içli dışlı olduğunu ve onları koruduğunu daha önceden de biliyoruz. Keza hayranları da her zaman Aleyna Tilki’nin yanında olmalarıyla dikkatleri çekiyor.

Twitter’da Zeliş isimli bir hesap “Ciddi ciddi aleyna tilki seven insanlar sizi tek yumrukta mahvederim” şeklinde bir tweet attı. İlk olarak Aleyna Tilki’nin hayranlarından tepki çekti. 6 saat sonra ise Aleyna Tilki’nin dikkatini çekmiş olacak ki kendi hesabından bahsi geçen tweeti alıntılayıp “Çıkışa gel 😀 bir insan yumruksuz nasıl mahfedilir ben sana öğretiyim” notu ile paylaştı.

İlgini çekebilir:  Cyberpanel phpMyAdmin Default Şifresini Öğrenme ve Değiştirme

Aleyna Tilki bu tweeti paylaşmasının ardından, tweet çok kez paylaşılıp beğenildi. Kendisine gelen eleştiriye aynı şekilde cevap vererek bazı kişiler tarafından takdir edildi fakat bazı kişiler tarafından ağır eleştiri yağmuruna tutuldu.

Yazar: Berkay Çatak

Öyle süper bir geliştirici değilim, kendimi anlatmam gerekirse kısaca her şeyi öğrenmek için el atan biri diyebilirim. Bu zamana kadar MeTekno.com adresinde ve Bqloo.com adresinde yazarlık yaptım. Birçok haber girerek kullanıcıların ilgisini en iyi çekecek konulara odaklandım. Hayatım boyunca da bunu devam ettireceğim.

Cappy Canavarı’nın Çekilmiş Fotoğraflarını ve Hakkında Atılmış Tweetleri Derledik!

Survirvor Finalde Yusufun Annesine Ne Oldu?